Agregat chłodniczy typu split – maksymalnie do 19,8 m³
Temperatura: -5 ~ +8 °C
SKU KSC400

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 30 950,50 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Agregat chłodniczy typu split – maksymalnie do 19,8 m³
Rate now
SKU KSC400
Temperatura: -5 ~ +8 °C
RRP 30 950,50 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (9)
Description
Design
- Stopień ochrony IP 23
- Z oświetleniem
- odpływ wody kondensacyjnej
- Sterowanie elektroniczne
- Rozszerzenie z rurką kapilarną
- Podłączenie dla wstępnie napełnionych przewodów z czynnikiem chłodniczym
- Wyłącznik kontaktowy drzwi
- Obudowa samonośna (cynkowana blacha powleczona proszkowo)
- Hermetyczny kompresor z termiczną osłoną uzwojenia
- Wymiennik ciepła z rurkami miedzianymi i lamelami aluminiowymi
- Szczególnie higieniczne dzięki łatwemu czyszczeniu
Jakość
- Długi okres serwisowania
- Agregat typu split najwyższej klasy
- Precyzyjna dokładność rozmiarowa & wysoka stabilność
- Kompaktowy agregat chłodniczy jako urządzenie typu split
- Produkt wysokiej jakości wyprodukowany w Europie
Izolacja
- Zgodnie z przepisami UE (Dyrektywy dotyczące zastosowania halonu)
- Szczególna oszczędność energii dzięki najlepszej izolacji
- Najwyższej klasy wartości izolacyjne dzięki poliuretanowi
Chłodzenie
- Maksymalna głośność pomieszczenia: 19,80 m³
- Kondensatory chłodzone powietrzem
- Temperatury otoczenia do +43 °C
- Stałe chłodzenie o dużej mocy
- Automatyczne rozmrażanie przy pomocy programowanych regulatorów
Zakres dostawy
- Włącznie z Przełącznikiem stykowym
- włącznie z oświetleniem wewnętrznym dla komory chłodniczej
- Dostawa bez komory chłodniczej
Uwaga
- Komora chłodnicza musi być zamawiana oddzielnie
- Sprzęt zimowy do użytku na zewnątrz dostępny za dodatkową opłatą
Wytyczne
- Wyprodukowane w sposób naturalny, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa.
- Zgodnie z przepisami CE ISO 9001 (międzynarodowy certyfikat TÜV)
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Akcesoria opcjonalne:
- Komora chłodnicza serii KC
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 650 mm |
|---|---|
| Głębokość | 390 mm |
| Wysokość | 840 mm |
| Szerokość | 944 mm |
| Głębokość | 402 mm |
| Wysokość | 350 mm |
Kondensator
| wentylatora Ø | 300 mm |
|---|---|
| Objętość powietrza | 1.270 m³/godz. |
Parownik
| wentylatora Ø | 2x 250 mm |
|---|---|
| Objętość powietrza | 1.602 m³/godz. |
| Rozproszenie w powietrzu | 7,5 m |
| Ekspansja | rury kapilarne |
| Kable D + S Ø | 10/16 |
Zalecana zawartość pomieszczenia
| W 32 °C temperatura zewnętrzna | 19,8 m³ |
|---|---|
| W 43 °C Temperatura zewnętrzna | 12,7 m³ |
Szczegóły
| Rysunek nr | Bb |
|---|---|
| Zużycie energii | 3,4 A |
| Czynnik chłodniczy | R452a / 2.090 g |
| moc Kompresora | 1.292 Watt |
| Temperatura | -5 °C do 8 °C |
Parametry znamionowe
| Moc | 1.292 Watt |
|---|---|
| Napięcie | 400V |
| Faza(-y) | 3N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 78 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 30.950,50 €*









