(72 sztuki) LIBBEY | DRINKING JARS – pokrywki – metalowe – złote – odpowiednie dla modeli 70810, 70811 i 70812
Wysokość: 10 mm
SKU 70813

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 953,91 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 600,34 zł
(72 sztuki) LIBBEY | DRINKING JARS – pokrywki – metalowe – złote – odpowiednie dla modeli 70810, 70811 i 70812
Oceń teraz
SKU 70813
Wysokość: 10 mm
RRP 953,91 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 600,34 zł
Akcesoria (3)
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 75 mm |
|---|---|
| Głębokość | 75 mm |
| Wysokość | 10 mm |
Szczegóły
| Seria | DRINKING JARS |
|---|---|
| Ustawiona ilość | 72 Stk. |
| Kolor | Złoto |
Skład
| Materiał produktu | Metal |
|---|---|
| Odpowiedni dla | Zmywarka |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,95 kg |
| Waga netto | 0,01 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 953,91 €*




