(6 sztuk) Pojemniki ze stali nierdzewnej GN 2/1 – z otworami – wysokość: 100 mm
Zawartość opakowania: 6 sztuk
SKU GBH21100G-6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 686,12 zł
(6 sztuk) Pojemniki ze stali nierdzewnej GN 2/1 – z otworami – wysokość: 100 mm
Oceń teraz
SKU GBH21100G-6
Zawartość opakowania: 6 sztuk
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 686,12 zł
Akcesoria (2)
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 530 mm |
|---|---|
| Głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 100 mm |
Szczegóły
| Ustawiona ilość | 6 Stk. |
|---|---|
| Materiał produktu | Stal nierdzewna SS 201 |
| Grubość materiału | 0,80 mm |
| Wymiar GN | 2/1 |
| Cechy | Flavorless, Odorless, Stackable |
| Odpowiedni dla | Zmywarka, Piekarnik |
| Temperatura: | 300 °C |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 16,24 kg |
| Waga netto | 14,79 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.068,39 €*






