(6 sztuk) LIBBEY | OCULAR – szklanka do mieszania – 747 ml
Wysokość: 150 mm
SKU 70312

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 419,70 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 423,76 zł
(6 sztuk) LIBBEY | OCULAR – szklanka do mieszania – 747 ml
Oceń teraz
SKU 70312
Wysokość: 150 mm
RRP 419,70 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 423,76 zł
Akcesoria (10)
Opis
Eleganckie i funkcjonalne szkło do mieszania dla profesjonalnych wymagań
To szkło do mieszania wyróżnia się wysokiej jakości, strukturalnym wzorem szklanym, który nie tylko zachwyca wyglądem, ale także zapewnia przyjemną w dotyku powierzchnię. O pojemności 747 ml, jest idealnie wymiarowane, mierząc 150 mm wysokości oraz 105 mm średnicy, co umożliwia wygodne użytkowanie. Przezroczysta jakość szkła gwarantuje doskonałą widoczność zawartości, a praktyczny wylew ułatwia precyzyjne nalewanie.Idealne do przygotowywania koktajli i napojów mieszanych
To szkło do mieszania jest optymalne do profesjonalnego użytku w barach i lokalach gastronomicznych, gdzie służy przede wszystkim do mieszania alkoholi i składników. Wspiera precyzyjne przygotowanie klasycznych koktajli i dzięki solidnej konstrukcji zapewnia długą żywotność. Dzięki stylowemu designowi i praktycznym rozmiarom jest również idealne do użytku podczas wydarzeń oraz w ekskluzywnej obsłudze.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 105 mm |
|---|---|
| Głębokość | 105 mm |
| Wysokość | 150 mm |
Szczegóły
| Seria | OCULAR |
|---|---|
| Ustawiona ilość | 6 Stk. |
| Kolor | Przezroczysty (bezbarwny) |
| Maksymalna ilość napełnienia | 747 ml |
| Klasyczne koktajle |
Skład
| Materiał produktu | Glass |
|---|---|
| Odpowiedni dla | Zmywarka |
| Cechy | Niewyważony |
| Linia napełniania | Nein |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 4,64 kg |
| Waga netto | 0,68 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 419,70 €*






