(6 sztuk) LIBBEY | Dzbanek – 1,77 litra
Wysokość: 235 mm
SKU 70902

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 470,58 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 337,98 zł
(6 sztuk) LIBBEY | Dzbanek – 1,77 litra
SKU 70902
Wysokość: 235 mm
RRP 470,58 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 337,98 zł
Akcesoria (6)
Opis
Praktyczny dzbanek szklany do wszechstronnego zastosowania
Ten dzbanek z przezroczystego szkła ma pojemność 1,77 litra, co czyni go idealnym do przygotowywania i serwowania napojów. Solidny materiał gwarantuje długą żywotność i estetyczny wygląd. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi i dobrze wyprofilowanemu dzióbkowi nalewanie jest wyjątkowo łatwe i bezkapkowe. O wysokości 23,5 cm i średnicy 20 cm, dzbanek dobrze mieści się na każdym stole lub w każdej barze.Idealny do gastronomii i na wydarzenia
Dzbanek doskonale nadaje się do stylowego serwowania zimnych napojów, takich jak woda, lemoniada czy piwo. Znajduje zastosowanie w restauracjach, barach, hotelach oraz podczas eventów, gdzie ważna jest atrakcyjna prezentacja. Również do użytku prywatnego podczas większych spotkań lub imprez jest praktycznym wyborem. Przezroczysty wygląd szkła sprawia, że napoje zawsze prezentują się apetycznie i świeżo.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 200 mm |
|---|---|
| Głębokość | 200 mm |
| Wysokość | 235 mm |
Szczegóły
| Ustawiona ilość | 6 Stk. |
|---|---|
| Kolor | Przezroczysty (bezbarwny) |
| Maksymalna ilość napełnienia | 1,77 l |
| Klasyczne koktajle, Herbata mrożona, Lemoniady, Sangria, Woda |
Skład
| Materiał produktu | Glass |
|---|---|
| Odpowiedni dla | Zmywarka |
| Cechy | Niewyważony |
| Linia napełniania | Nein |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 11,34 kg |
| Waga netto | 1,89 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 470,58 €*








