(6 sztuk) Karlowsky - Fartuch Bistro Basic z kieszonką - bordowy
Wymiary: 700 x 700 mm
SKU BSBTK3BX#SET

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 302,68 zł
(6 sztuk) Karlowsky - Fartuch Bistro Basic z kieszonką - bordowy
Oceń teraz
SKU BSBTK3BX#SET
Wymiary: 700 x 700 mm
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 302,68 zł
Opis
Cechy
- Karlowsky fartuch bistro Basic
- Unisex
- Fartuch bistro z ciągłą opaską z tkaniny fartuchowej
- Z zabezpieczeniem szwów
- Komfortowe
- Uniwersalny rozmiar
- Łatwa do pielęgnacji powierzchnia
Wysoka jakość
- Materiał: 35% bawełna / 65% poliester
- Najwyższej jakości wykonanie
Wymiary
- Szerokość: 1000mm
- Długość: 750mm
Zakres dostawy
- 6 sztuk
Zgodność ze standardami
- Wyprodukowane zgodnie z odpowiednimi normami higieny i bezpieczeństwa
- Oznakowanie CE jako dowód zgodności z normami UE
- Materiał jest zgodny z europejskimi normami żywnościowymi
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 235 mm |
|---|---|
| Głębokość | 345 mm |
| Wysokość | 20 mm |
Szczegóły
| Kolor | bordowy |
|---|---|
| 215 g/m² | |
| Ustawiona ilość | 6 Stk. |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Pakiet |
|---|---|
| Waga brutto | 1,46 kg |
| Waga netto | 1,41 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >







