(6 sztuk) CAMBRO | Pojemniki z polipropylenu GN 1/3 – kolor mleczny – wysokość: 150 mm
SKU 36PP190

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 212,41 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 166,45 zł
(6 sztuk) CAMBRO | Pojemniki z polipropylenu GN 1/3 – kolor mleczny – wysokość: 150 mm
SKU 36PP190
RRP 212,41 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 166,45 zł
Akcesoria (6)
Opis
Zalety produktu
- Odporność na wysokie temperatury -40 °C do 70 °C
- Gładka nieprzywierająca powłoka oszczędza składniki i ułatwia czyszczenie
- Przezroczysty materiał polipropylenowy dla łatwej identyfikacji zawartości
Wykonanie
- Cambro | Pojemnik polipropylenowy GN 1/3
- Kolor: Przezroczysty (bezbarwny)
- Pojemność: 5,30 l
- Skala i pojemność są wartościami przybliżonymi
- Łatwa w pielęgnacji powierzchnia
Jakość
- wykonany z polipropylenu
- Neutralny smak
- Certyfikat NSF
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne szer. x głęb. x wys: 325 mm x 176 mm x 150 mm
Zakres dostawy
- 6zestaw
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 325 mm |
|---|---|
| Głębokość | 176 mm |
| Wysokość | 150 mm |
Szczegóły
| Pojemność | 5,30 l |
|---|---|
| Zakres temperatur | -40 °C do 70 °C |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Odpowiedni dla zamrażania | tak |
| Materiał bezpieczny dla żywności | tak |
| Możliwość układania w stosy | tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 2,33 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 212,41 €*











