(6 sztuk) CAMBRO | H-PAN™ – pojemnik żaroodporny GN 1/3 – kolor bursztynowy – wysokość: 150 mm
SKU 36HP150

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 1436,02 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 832,43 zł
(6 sztuk) CAMBRO | H-PAN™ – pojemnik żaroodporny GN 1/3 – kolor bursztynowy – wysokość: 150 mm
SKU 36HP150
RRP 1436,02 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 832,43 zł
Akcesoria (7)
Opis
Zalety produktu
- Idealnie odpowiedni dla stosowania w chłodziarkach, piekarnikach, parowarach i bemarach, który zwiększa elastyczność w przygotowywaniu i przechowywaniu żywności.
- Odporność na wysokie temperatury -40 °C do 190 °C
- Nieprzywierająca powłoka wewnętrzna zmniejsza straty produktu i poprawia wydajność
Wykonanie
- Cambro | H-PAN™ Pojemniki żaroodporne GN 1/3
- Kolor: Bursztyn
- Pojemność: 5,30 l
- Łatwa w pielęgnacji powierzchnia
Jakość
- wykonany z poliwęglanu
- Teksturowana podstawa zmniejsza uszkodzenia spowodowane zadrapaniami
- Flecken-, säure- und geruchsresistent
- Certyfikat NSF
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne szer. x głęb. x wys: 325 mm x 176 mm x 150 mm
Zakres dostawy
- 6zestaw
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 325 mm |
|---|---|
| Głębokość | 176 mm |
| Wysokość | 150 mm |
Szczegóły
| Pojemność | 5,30 l |
|---|---|
| Zakres temperatur | -40 °C do 190 °C |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Materiał bezpieczny dla żywności | tak |
| Możliwość układania w stosy | tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Pakiet |
|---|---|
| Waga brutto | 0,52 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.436,02 €*





