(6 szt.) Taca GN 1/1 do serwowania - PROFI LINE - stal nierdzewna 18/10 - 530x325mm - Wysokość: 55mm
Wysokość użytkowa: 40 mm
SKU 11300#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 1907,87 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1210,84 zł
(6 szt.) Taca GN 1/1 do serwowania - PROFI LINE - stal nierdzewna 18/10 - 530x325mm - Wysokość: 55mm
Oceń teraz
SKU 11300#6
Wysokość użytkowa: 40 mm
RRP 1907,87 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1210,84 zł
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 530 mm |
|---|---|
| Głębokość | 325 mm |
| Wysokość | 55 mm |
Szczegóły
| Seria | PROFI LINE |
|---|---|
| Ustawiona ilość | 6 Stk. |
| Wymiar GN | 1/1 |
| Możliwość układania w stosy | Tak |
Skład
| Materiał produktu | Stal nierdzewna 18/10 |
|---|---|
| Kolor | srebrny |
| Struktura powierzchni | Gładki |
| Odpowiedni dla | Zmywarka |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 1,63 kg |
| Waga netto | 1,37 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.907,87 €*






