(6 szt.) Miska - LEVANTE - Stal nierdzewna - 0,14l - Ø 95mm - Czerwony
Wysokość: 42,5 mm
SKU 40700#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 368,82 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 262,31 zł
(6 szt.) Miska - LEVANTE - Stal nierdzewna - 0,14l - Ø 95mm - Czerwony
Oceń teraz
SKU 40700#6
Wysokość: 42,5 mm
RRP 368,82 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 262,31 zł
Akcesoria (11)
Opis
Solidne miseczki z wysokiej jakości stali nierdzewnej
Te miseczki z serii LEVANTE wyróżniają się wysokiej jakości materiałem ze stali nierdzewnej, który zapewnia długą żywotność oraz elegancki wygląd. Z pojemnością 0,14 litra i średnicą 95 mm są kompaktowe i wszechstronne w zastosowaniu. Miseczki są możliwe do układania w stos, co ułatwia oszczędne przechowywanie. Pomimo solidności, nie nadają się do mycia w zmywarce, co zaleca delikatne mycie ręczne.Wszechstronne zastosowanie w gastronomii i cateringu
Te miseczki są idealne do podawania dodatków, dipów lub małych przekąsek, oferując dzięki swojemu rozmiarowi idealne porcje do profesjonalnego użytku. Dzięki trwałej stali nierdzewnej są szczególnie odporne na uszkodzenia i doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu w gastronomii, cateringu oraz zbiorowym żywieniu. Czerwony kolor wprowadza nowoczesny akcent i zapewnia atrakcyjny wygląd na każdym stole.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 95 mm |
|---|---|
| Głębokość | 95 mm |
| Wysokość | 42,50 mm |
Szczegóły
| Pojemność | 0,14 l |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kolor | Czerwony |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Nie |
| Podwójne ścianki | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,09 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 368,82 €*





