(6 szt.) Miska GN prostokątna - NERO - Melamina - 3,5l - GN 2/4 - eckig - 530x162x80mm - Głębokość:80mm - Czarny

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
(6 szt.) Miska GN prostokątna - NERO - Melamina - 3,5l - GN 2/4 - eckig - 530x162x80mm - Głębokość:80mm - Czarny
Opis
Wytrzymała misa GN z melaminy do wszechstronnego zastosowania
Ta misa GN w formacie 2/4 oferuje pojemność 3,5 litra, zapewniając wystarczająco dużo miejsca na różnorodne potrawy i składniki. Wykonana z wysokiej jakości melaminy, wyróżnia się trwałością oraz odpornością na pęknięcia i zarysowania. Z głębokością 80 mm misa jest idealnie wymiarowana, aby bezpiecznie pomieścić nawet większe porcje. Ponadto misa jest odpowiednia do mycia w zmywarce, co gwarantuje łatwe i higieniczne czyszczenie. Dzięki możliwości sztaplowania umożliwia oszczędne przechowywanie, co jest szczególnie korzystne w profesjonalnych kuchniach.
Idealna do profesjonalnej gastronomii i cateringu
Misa doskonale nadaje się do prezentacji i przechowywania potraw na bufetach, w stołówkach i dużych kuchniach. Dzięki standardowemu wymiarowi GN 2/4 można ją łatwo łączyć z innymi pojemnikami GN i stosować w systemach GN. Niezależnie od tego, czy przechowujesz potrawy na zimno czy na ciepło – misa jest wszechstronna i wspiera efektywne procesy pracy. Prosty i elegancki design serii NERO sprawia, że estetycznie komponuje się w każdym profesjonalnym otoczeniu.
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 530 mm |
|---|---|
| Głębokość | 162 mm |
| Wysokość | 80 mm |
Szczegóły
| Materiał | Melamina |
|---|---|
| GN | 2/4 |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność | 3,50 l |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 1 kg |
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku





