(6 szt.) Miska GN - FRIDA - Melamina - 1l - GN 1/6 - 176x162x75mm - Głębokość:75mm - Biały/Beżowy
Kolor: Biały
SKU 84583#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 657,13 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 443,94 zł
(6 szt.) Miska GN - FRIDA - Melamina - 1l - GN 1/6 - 176x162x75mm - Głębokość:75mm - Biały/Beżowy
Oceń teraz
SKU 84583#6
Kolor: Biały
RRP 657,13 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 443,94 zł
Akcesoria (9)
Opis
Praktyczne pojemniki GN z wytrzymałego melaminy
Te pojemniki GN z serii FRIDA wyróżniają się pojemnością 1 litra oraz praktycznym rozmiarem w wymiarze GN 1/6, który jest idealny dla profesjonalnej gastronomii. Wykonane z wysokiej jakości melaminy, są szczególnie odporne i trwałe. Możliwość mycia w zmywarce zapewnia łatwe czyszczenie i oszczędza czas w codziennej pracy. Dzięki możliwości sztaplowania pojemniki można przechowywać i transportować oszczędzając miejsce.Wszechstronne zastosowanie w gastronomii
Te pojemniki są doskonałe do atrakcyjnej prezentacji i porcjowania różnych potraw. Idealnie sprawdzają się na bufetach, w stołówkach czy usługach cateringowych, gdzie wymagana jest efektywna i higieniczna obsługa. Dzięki solidnemu wykonaniu są również odpowiednie do codziennego użytku w kuchni zbiorowej i wspierają profesjonalną organizację podczas serwowania i przechowywania żywności.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 176 mm |
|---|---|
| Głębokość | 162 mm |
| Wysokość | 75 mm |
Szczegóły
| GN | 1/6 |
|---|---|
| Materiał | Melamina |
| Pojemność | 1 l |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 0,41 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 657,13 €*





