(6 szt.) Miska bufetowa prostokątna - NERO - Melamina - 0,6l - 230x180x50mm - Czarny
Wysokość: 50 mm
SKU 85076#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 563,85 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 368,26 zł
(6 szt.) Miska bufetowa prostokątna - NERO - Melamina - 0,6l - 230x180x50mm - Czarny
Oceń teraz
SKU 85076#6
Wysokość: 50 mm
RRP 563,85 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 368,26 zł
Akcesoria (8)
Opis
Praktyczne i stylowe miski z melaminy
Miski z serii NERO wyróżniają się wysokiej jakości materiałem z melaminy, który jest szczególnie wytrzymały i trwały. Dzięki pojemności 0,6 litra oferują idealny rozmiar do różnorodnych zastosowań. Prosty, czarny design elegancko wpisuje się w każdą dekorację stołu. Dzięki możliwości mycia w zmywarce miski są wyjątkowo łatwe w pielęgnacji i oszczędzają czas podczas czyszczenia. Ponadto są możliwe do sztaplowania, co umożliwia oszczędne przechowywanie.Wszechstronne zastosowanie w gastronomii i cateringu
Te miski są idealne do prezentacji przystawek, dodatków lub deserów w gastronomii. Dzięki praktycznej pojemności można w nich atrakcyjnie serwować zarówno potrawy na zimno, jak i na ciepło. Solidne wykonanie sprawia, że są idealne do profesjonalnego użytku w restauracjach, stołówkach czy podczas wydarzeń cateringowych. Ich możliwość sztaplowania ułatwia transport i przechowywanie, co efektywnie wspiera codzienną pracę.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 230 mm |
|---|---|
| Głębokość | 180 mm |
| Wysokość | 50 mm |
Szczegóły
| Materiał | Melamina |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Pojemność | 0,60 l |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 0,34 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 563,85 €*





