(6 szt.) Miska bufetowa prostokątna - FLOAT - Melamina - 4,7l - eckig - 250x250x120mm - Biały
Wysokość: 120 mm
SKU 83918#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 1293,10 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 771,89 zł
(6 szt.) Miska bufetowa prostokątna - FLOAT - Melamina - 4,7l - eckig - 250x250x120mm - Biały
Oceń teraz
SKU 83918#6
Wysokość: 120 mm
RRP 1293,10 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 771,89 zł
Akcesoria (8)
Opis
Praktyczne miski z wysokiej jakości melaminy
Te kwadratowe miski z serii FLOAT przekonują swoim pojemnością 4,7 litra, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca na różnorodne potrawy. Wykonane z wytrzymałej melaminy, są szczególnie odporne i trwałe. Prosty, biały design zapewnia nowoczesny i atrakcyjny wygląd, który łatwo można wkomponować w różne koncepcje stołowe. Ponadto miski są stackowalne, co umożliwia oszczędne przechowywanie i ułatwia codzienną pracę w gastronomii lub zbiorowym żywieniu.Wszechstronne zastosowanie i łatwa obsługa
Miski są idealne do bezpiecznego i higienicznego serwowania lub przygotowywania potraw. Dzięki możliwości mycia w zmywarce czyszczenie jest szczególnie proste i oszczędza czas. Znajdują zastosowanie w stołówkach, firmach cateringowych oraz dużych kuchniach, gdzie potrzebne jest niezawodne i praktyczne rozwiązanie do wydawania posiłków. Połączenie funkcjonalności i wytrzymałego materiału czyni te miski niezastąpionym pomocnikiem w profesjonalnym sektorze.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 250 mm |
|---|---|
| Głębokość | 250 mm |
| Wysokość | 120 mm |
Szczegóły
| Materiał | Melamina |
|---|---|
| Forma | Kwadratowy |
| Kolor | Biały |
| Pojemność | 4,70 l |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 1,45 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.293,10 €*





