(6 szt.) Miska bufetowa prostokątna - ELEMENT - Melamina - 3,8l - eckig - 250x250x120mm - Szary
Wysokość: 120 mm
SKU 84831#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 1568,68 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 998,93 zł
(6 szt.) Miska bufetowa prostokątna - ELEMENT - Melamina - 3,8l - eckig - 250x250x120mm - Szary
Oceń teraz
SKU 84831#6
Wysokość: 120 mm
RRP 1568,68 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 998,93 zł
Akcesoria (6)
Opis
Wysokiej jakości miski z melaminy do wszechstronnego zastosowania
Te miski wykonane są z wytrzymałej melaminy, znanej ze swojej trwałości i odporności. Dzięki pojemności 3,8 litra oferują wystarczająco dużo miejsca na różnorodne potrawy. Kanciasty kształt nadaje nowoczesny wygląd i ułatwia układanie w stos, co pozwala na oszczędne przechowywanie. Ponadto miski są odporne na mycie w zmywarce, co znacznie ułatwia i przyspiesza czyszczenie.Idealne do profesjonalnego użytku w gastronomii i cateringu
Te miski są doskonale przystosowane do atrakcyjnej prezentacji potraw oraz praktycznej ich serwowania. Znajdują zastosowanie w restauracjach, stołówkach czy usługach cateringowych, gdzie funkcjonalność i higiena odgrywają kluczową rolę. Dzięki możliwości układania w stos można je efektywnie transportować i przechowywać, co optymalizuje przebieg pracy. Niezależnie od tego, czy służą do sałatek, dodatków czy dań gorących – te miski oferują wszechstronne możliwości zastosowania przy jednoczesnej wysokiej jakości i łatwej obsłudze.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 250 mm |
|---|---|
| Głębokość | 250 mm |
| Wysokość | 120 mm |
Szczegóły
| Pojemność | 3,80 l |
|---|---|
| Materiał | Melamina |
| Forma | Kwadratowy |
| Kolor | Szary |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 1,55 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.568,68 €*






