(6 szt.) Miska bufetowa okrągła - MARONE - Melamina - 0,8l - rund - Ø 190mm - Czarny/Brązowy
Wysokość: 80 mm
SKU 84111#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 597,77 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 398,53 zł
(6 szt.) Miska bufetowa okrągła - MARONE - Melamina - 0,8l - rund - Ø 190mm - Czarny/Brązowy
Oceń teraz
SKU 84111#6
Wysokość: 80 mm
RRP 597,77 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 398,53 zł
Akcesoria (9)
Opis
Praktyczne miski z melaminy do wszechstronnego zastosowania
Te miski z serii MARONE wyróżniają się solidnym materiałem z melaminy, który gwarantuje długą żywotność, a jednocześnie oferuje elegancki wygląd w kolorze czarnym i brązowym. Dzięki pojemności 0,8 litra i średnicy 190 mm są idealnie dopasowane do różnych potraw. Dzięki możliwości mycia w zmywarce czyszczenie jest wyjątkowo proste i oszczędza czas. Ponadto miski są stackowalne, co umożliwia oszczędne przechowywanie.Idealne do profesjonalnego użytku i różnorodnych zastosowań
Te miski doskonale nadają się do atrakcyjnego serwowania przystawek, dodatków lub deserów. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w gastronomii, cateringu lub zbiorowym żywieniu, gdzie liczy się funkcjonalność i estetyczny design. Połączenie wysokiej wytrzymałości i praktycznego użytkowania czyni je niezawodnym wyborem do codziennego użytku. Dzięki możliwości sztaplowania i niskiej wadze miski można efektywnie transportować i przechowywać.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 190 mm |
|---|---|
| Głębokość | 190 mm |
| Wysokość | 80 mm |
Szczegóły
| Materiał | Melamina |
|---|---|
| Forma | Okrągła(y) |
| Średnica | 190 mm |
| Kolor | Brązowy, czarny |
| Pojemność | 0,80 l |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 0,34 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 597,77 €*





