(6 szt.) Miska bufetowa okrągła - FRIENDLY - PET (z recyklingu) - 1,8l - rund - Ø 200mm - 200x200x90mm - Głębokość:90mm - Biały
Wysokość: 90 mm
SKU 78026#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 343,38 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 242,13 zł
(6 szt.) Miska bufetowa okrągła - FRIENDLY - PET (z recyklingu) - 1,8l - rund - Ø 200mm - 200x200x90mm - Głębokość:90mm - Biały
Oceń teraz
SKU 78026#6
Wysokość: 90 mm
RRP 343,38 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 242,13 zł
Akcesoria (10)
Opis
Praktyczne i wszechstronne miski z PET
Te miski z wytrzymałego materiału PET wyróżniają się wysoką stabilnością i są idealne do codziennego użytku. Dzięki pojemności 1,8 litra oferują wystarczająco dużo miejsca na różnorodne potrawy. Okrągły kształt o średnicy 200 mm zapewnia atrakcyjny wygląd i łatwą obsługę. Ponadto miski są odporne na mycie w zmywarce, co znacznie ułatwia ich czyszczenie. Dzięki możliwości sztaplowania miski można przechowywać i transportować oszczędzając miejsce.Optymalne zastosowanie w gastronomii i cateringu
Miski są doskonale przystosowane do prezentacji i transportu sałatek, dodatków lub deserów. Ich wszechstronne zastosowanie obejmuje stołówki, imprezy cateringowe oraz oferty na wynos. Dzięki materiałowi PET dopuszczonemu do kontaktu z żywnością są szczególnie higieniczne i trwałe. Połączenie funkcjonalności z atrakcyjnym designem czyni je praktycznym rozwiązaniem do profesjonalnego użytku.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 200 mm |
|---|---|
| Głębokość | 200 mm |
| Wysokość | 90 mm |
Szczegóły
| Pojemność | 1,80 l |
|---|---|
| Materiał | PET |
| Kolor | Biały |
| Forma | Okrągła(y) |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Nietłukący | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,33 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 343,38 €*




