(6 szt.) Miska bufetowa okrągła - ELEMENT - Melamina - 0,5l - rund - Ø 160mm - Szary

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
(6 szt.) Miska bufetowa okrągła - ELEMENT - Melamina - 0,5l - rund - Ø 160mm - Szary
Opis
Wysokiej jakości miski z melaminy do wszechstronnego zastosowania
Te miski z wytrzymałej melaminy wyróżniają się trwałością i odpornością, co czyni je idealnymi do codziennego użytku. Z pojemnością 0,5 litra oraz średnicą 160 mm oferują wystarczająco dużo miejsca na różnorodne potrawy. Prosty, szary design serii ELEMENT doskonale komponuje się z każdym otoczeniem, a dzięki możliwości sztaplowania zajmują niewiele miejsca podczas przechowywania.
Idealne do gastronomii i cateringu
Miski są odporne na mycie w zmywarce, co ułatwia szybkie i bezproblemowe czyszczenie – to duża zaleta w profesjonalnym środowisku. Doskonale nadają się do podawania przystawek, deserów czy dodatków, a dzięki wytrzymałemu materiałowi sprawdzają się również w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Dzięki praktycznym rozmiarom i nowoczesnemu designowi są wszechstronne w zastosowaniu, zarówno w restauracjach, stołówkach, jak i podczas imprez.
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 160 mm |
|---|---|
| Głębokość | 160 mm |
| Wysokość | 70 mm |
Szczegóły
| Pojemność | 0,50 l |
|---|---|
| Materiał | Melamina |
| Forma | Okrągła(y) |
| Kolor | Szary |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,25 kg |
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku





