(6 szt.) Miska bufetowa okrągła - ELEMENT LOOK - Melamina - Szary - rund - Ø 260mm - 260x260x125mm - 1,45l
Wysokość: 125 mm
SKU 84836#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 1377,89 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 847,57 zł
(6 szt.) Miska bufetowa okrągła - ELEMENT LOOK - Melamina - Szary - rund - Ø 260mm - 260x260x125mm - 1,45l
Oceń teraz
SKU 84836#6
Wysokość: 125 mm
RRP 1377,89 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 847,57 zł
Akcesoria (2)
Opis
Wytrzymałe i praktyczne miski z melaminy
Te miski z serii ELEMENT LOOK wyróżniają się wysokiej jakości materiałem melaminowym, który zapewnia trwałe i odporne użytkowanie. Z pojemnością 1,45 litra oraz średnicą 260 mm oferują wystarczająco dużo miejsca na różnorodne potrawy. Dzięki możliwości sztaplowania miski można przechowywać oszczędzając miejsce, co jest szczególnie korzystne w profesjonalnych kuchniach. Dodatkowo są odporne na mycie w zmywarce, co ułatwia i przyspiesza czyszczenie.Wszechstronne zastosowanie w gastronomii i cateringu
Te miski są idealne do atrakcyjnej prezentacji potraw, a jednocześnie funkcjonalnej ich serwowania. Niezależnie czy na sałatki, dodatki czy desery – miski oferują szerokie możliwości zastosowania. Szczególnie w gastronomii i cateringu wyróżniają się swoją wytrzymałością i łatwością obsługi. Neutralny szary kolor harmonijnie wpisuje się w każdą dekorację stołu i wspiera profesjonalną prezentację dań.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 260 mm |
|---|---|
| Głębokość | 260 mm |
| Wysokość | 125 mm |
Szczegóły
| Pojemność | 1,45 l |
|---|---|
| Materiał | Melamina |
| Kolor | Szary |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 1,17 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.377,89 €*









