(6 szt.) Miska bufetowa okrągła - DARK WAVE - Melamina - rund - Ø 320mm - 320x320x35mm - Głębokość:35mm - Czarny
Wysokość: 35 mm
SKU 84912#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 801,28 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 524,67 zł
(6 szt.) Miska bufetowa okrągła - DARK WAVE - Melamina - rund - Ø 320mm - 320x320x35mm - Głębokość:35mm - Czarny
Oceń teraz
SKU 84912#6
Wysokość: 35 mm
RRP 801,28 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 524,67 zł
Akcesoria (2)
Opis
Wszechstronne miski z wytrzymałego melaminy
Te miski wykonane są z wysokiej jakości melaminy, co czyni je szczególnie odpornymi i trwałymi. O średnicy 320 mm oferują wystarczająco dużo miejsca na różnorodne potrawy. Prosty, czarny design serii DARK WAVE jest nowoczesny i jednocześnie ponadczasowy. Ponadto miski są sztaplowalne, co umożliwia oszczędne przechowywanie i ułatwia codzienną pracę w gastronomii lub zbiorowym żywieniu.Idealne do profesjonalnego użytku
Możliwość mycia w zmywarce zapewnia łatwe i szybkie czyszczenie, dzięki czemu są idealne do częstego użytku w gastronomii. Niezależnie od tego, czy na zupy, sałatki czy dodatki – te miski są uniwersalne. Ich wytrzymały materiał sprawia, że są szczególnie odpowiednie do zastosowania w stołówkach, restauracjach czy usługach cateringowych, gdzie liczy się funkcjonalność i trwałość.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 320 mm |
|---|---|
| Głębokość | 320 mm |
| Wysokość | 35 mm |
Szczegóły
| Materiał | Melamina |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,67 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 801,28 €*





