(6 szt.) Miska bufetowa okrągła - ARABESQUE - Melamina - 3l - rund - Ø 310mm - Terrakotta/Niebieski
Wysokość: 90 mm
SKU 84690#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 1017,51 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 645,75 zł
(6 szt.) Miska bufetowa okrągła - ARABESQUE - Melamina - 3l - rund - Ø 310mm - Terrakotta/Niebieski
Oceń teraz
SKU 84690#6
Wysokość: 90 mm
RRP 1017,51 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 645,75 zł
Akcesoria (3)
Opis
Wysokiej jakości miski z melaminy do różnorodnych zastosowań
Te miski z serii ARABESQUE wykonane są z wytrzymałej melaminy, materiału odpornego, trwałego i łatwego do czyszczenia. O średnicy 310 mm i pojemności 3 litrów zapewniają wystarczająco dużo miejsca na różne potrawy. Połączenie terakoty i niebieskiego nadaje miskom atrakcyjny, nowoczesny design, który w wielu środowiskach gastronomicznych lub cateringowych zapewnia efektowną prezentację. Ponadto miski są sztaplowalne, co umożliwia oszczędne przechowywanie.Idealne do profesjonalnego użytku w gastronomii i cateringu
Możliwość mycia w zmywarce gwarantuje łatwe i higieniczne czyszczenie, co znacząco ułatwia codzienną pracę w gastronomii. Te miski są idealne do estetycznego podawania potraw lub wykorzystania na bufetach i podczas wydarzeń. Dzięki praktycznym wymiarom i solidnemu materiałowi doskonale nadają się do codziennego użytku w restauracjach, stołówkach czy usługach cateringowych, gdzie równie ważna jest funkcjonalność, jak i design.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 310 mm |
|---|---|
| Głębokość | 310 mm |
| Wysokość | 90 mm |
Szczegóły
| Pojemność | 3 l |
|---|---|
| Materiał | Melamina |
| Kolor | Terakota/niebieski, terakota |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,57 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.017,51 €*





