(6 szt.) Miska bufetowa - MARONE - Melamina - 0,9l - 360x190x80mm - Czarny/Brązowy
Wysokość: 80 mm
SKU 84101#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 652,89 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 423,76 zł
(6 szt.) Miska bufetowa - MARONE - Melamina - 0,9l - 360x190x80mm - Czarny/Brązowy
Oceń teraz
SKU 84101#6
Wysokość: 80 mm
RRP 652,89 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 423,76 zł
Akcesoria (9)
Opis
Eleganckie i praktyczne miski z melaminy
Te miski z serii MARONE wyróżniają się wysokiej jakości materiałem melaminowym, który zapewnia wyjątkową trwałość i wytrzymałość. Z pojemnością 0,9 litra są idealne do wszechstronnego zastosowania. Atrakcyjny czarno-brązowy wzór w kształcie liścia nadaje każdemu stołowi naturalny i stylowy akcent. Ponadto miski są możliwe do układania w stos, co pozwala na oszczędność miejsca podczas przechowywania, a dzięki możliwości mycia w zmywarce łatwe w czyszczeniu.Wszechstronne zastosowanie w gastronomii i cateringu
Miski są doskonale przystosowane do prezentacji przystawek, sałatek lub małych dań w gastronomii. Ich solidne wykonanie sprawia, że są idealne do codziennego użytku w restauracjach, hotelach lub podczas imprez cateringowych. Dzięki praktycznej pojemności i atrakcyjnemu wyglądowi oferują profesjonalne rozwiązanie do stylowego i funkcjonalnego podawania potraw. Niezależnie od tego, czy na bufecie, à la carte czy finger food – te miski są wszechstronnymi towarzyszami w profesjonalnym środowisku.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 360 mm |
|---|---|
| Głębokość | 190 mm |
| Wysokość | 80 mm |
Szczegóły
| Materiał | Melamina |
|---|---|
| Kolor | Czarny, Brązowy |
| Pojemność | 0,90 l |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 0,43 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 652,89 €*




