(6 szt.) Miska bufetowa kwadratowa - UNIVERSAL - Melamina - 1,5l - eckig - 200x200x70mm - Brązowy
Wysokość: 70 mm
SKU 15216#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 1059,91 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 645,75 zł
(6 szt.) Miska bufetowa kwadratowa - UNIVERSAL - Melamina - 1,5l - eckig - 200x200x70mm - Brązowy
Oceń teraz
SKU 15216#6
Wysokość: 70 mm
RRP 1059,91 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 645,75 zł
Akcesoria (2)
Opis
Praktyczne i wytrzymałe miski z melaminy
Te miski wykonane są z wysokiej jakości melaminy, znanej ze swojej trwałości i odporności. Dzięki pojemności 1,5 litra oferują wystarczająco dużo miejsca na różnorodne potrawy i przygotowania. Kwadratowy kształt zapewnia oszczędne układanie w stos, co umożliwia efektywne przechowywanie. Ponadto miski nadają się do mycia w zmywarce, co znacznie ułatwia i przyspiesza czyszczenie.Wszechstronne zastosowanie w gastronomii i żywieniu zbiorowym
Miski są idealne do codziennego użytku w gastronomii oraz w stołówkach i firmach cateringowych. Doskonale nadają się do serwowania sałatek, dodatków lub deserów. Dzięki wytrzymałej jakości materiału są również odpowiednie do częstego użytkowania. Brązowy kolor dyskretnie wpasowuje się w różne koncepcje stołowe i podkreśla profesjonalny wygląd.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 200 mm |
|---|---|
| Głębokość | 200 mm |
| Wysokość | 70 mm |
Szczegóły
| Pojemność | 1,50 l |
|---|---|
| Materiał | Melamina |
| Kolor | Brązowy dąb, Brązowy |
| Forma | Kwadrat |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,73 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.059,91 €*





