(6 szt.) Miska bufetowa kwadratowa - NERO - Melamina - 1,5l - eckig - 195x195x80mm - Czarny
Wysokość: 80 mm
SKU 85071#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 640,17 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 403,58 zł
(6 szt.) Miska bufetowa kwadratowa - NERO - Melamina - 1,5l - eckig - 195x195x80mm - Czarny
Oceń teraz
SKU 85071#6
Wysokość: 80 mm
RRP 640,17 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 403,58 zł
Akcesoria (8)
Opis
Wytrzymałe i praktyczne miski do wszechstronnego zastosowania
Miski wykonane są z wysokiej jakości melaminy, znanej ze swojej trwałości i odporności. Z pojemnością 1,5 litra oferują wystarczająco dużo miejsca na różnorodne potrawy i przygotowania. Kwadratowy kształt oraz elegancka czerń serii NERO nadają każdemu stołowi nowoczesny i profesjonalny wygląd. Ponadto miski są odporne na mycie w zmywarce, co sprawia, że czyszczenie jest wyjątkowo proste i oszczędza czas.Idealne dla gastronomii i cateringu
Te miski są doskonale przystosowane do atrakcyjnej prezentacji potraw oraz praktycznej obsługi. Dzięki możliwości sztaplowania można je przechowywać oszczędzając miejsce, co jest dużą zaletą w kuchniach i podczas cateringu. Niezależnie od tego, czy służą do przystawek, sałatek czy deserów – miski z melaminy są wszechstronne i wyróżniają się wysoką stabilnością oraz łatwością pielęgnacji. Dzięki temu idealnie nadają się do profesjonalnego użytku w restauracjach, hotelach czy dużych kuchniach.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 195 mm |
|---|---|
| Głębokość | 195 mm |
| Wysokość | 80 mm |
Szczegóły
| Materiał | Melamina |
|---|---|
| Forma | Kwadratowy |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność | 1,50 l |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 0,50 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 640,17 €*






