(6 szt.) Miska bufetowa kwadratowa - NERO - Melamina - 0,45l - 155x155x55mm - Czarny
Wysokość: 55 mm
SKU 85272#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 402,74 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 282,49 zł
(6 szt.) Miska bufetowa kwadratowa - NERO - Melamina - 0,45l - 155x155x55mm - Czarny
Oceń teraz
SKU 85272#6
Wysokość: 55 mm
RRP 402,74 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 282,49 zł
Akcesoria (8)
Opis
Solidne i stylowe miski z melaminy
Te miski wykonane są z wysokiej jakości melaminy, trwałego i odpornego na stłuczenia materiału, idealnego do codziennego użytku. Z pojemnością 0,45 litra oraz średnicą 155 mm oferują wystarczająco dużo miejsca na różnorodne potrawy. Nowoczesny design w eleganckiej czerni z serii NERO zapewnia atrakcyjny wygląd i doskonale pasuje do każdego profesjonalnego środowiska gastronomicznego. Ponadto miski są możliwe do sztaplowania, co umożliwia oszczędne przechowywanie i ułatwia organizację pracy.Wszechstronne zastosowanie i łatwa pielęgnacja
Te miski doskonale nadają się do prezentacji i serwowania przystawek, deserów lub dodatków i dzięki solidnej konstrukcji są szczególnie przystosowane do intensywnego użytkowania w gastronomii. Możliwość mycia w zmywarce gwarantuje łatwe czyszczenie i oszczędza cenny czas w codziennej pracy. Niezależnie od tego, czy w restauracjach, kawiarniach czy firmach cateringowych – te miski łączą funkcjonalność z atrakcyjnym designem i stanowią praktyczne rozwiązanie do profesjonalnego użytku.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 155 mm |
|---|---|
| Głębokość | 155 mm |
| Wysokość | 55 mm |
Szczegóły
| Materiał | Melamina |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Pojemność | 0,45 l |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 0,27 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 402,74 €*







