(6 szt.) Kubek do sosów - Stal nierdzewna - 40ml - Ø60mm - Czarny

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
(6 szt.) Kubek do sosów - Stal nierdzewna - 40ml - Ø60mm - Czarny
Opis
Praktyczne miseczki do dipów z wysokiej jakości stali nierdzewnej
Ten zestaw 6 miseczek do dipów wyróżnia się solidnym wykonaniem z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje długą żywotność. Dzięki kompaktowej średnicy 60 mm i pojemności 40 ml miseczki są idealne do małych porcji. Elegancka czarna powierzchnia nadaje zestawowi nowoczesny wygląd, który harmonijnie wpisuje się w każdą dekorację stołu. Ponadto miseczki są układane w stos, co umożliwia oszczędne przechowywanie.
Idealne do różnorodnych zastosowań
Miseczki do dipów są optymalne do prezentacji sosów, dressingów lub małych dodatków podczas wydarzeń, w gastronomii lub w domu. Stanowią praktyczne rozwiązanie do estetycznego i higienicznego podawania różnych dipów. Chociaż nie nadają się do mycia w zmywarce, materiał łatwo się czyści ręcznie. Dlatego miseczki są szczególnie odpowiednie do profesjonalnego użytku, gdzie liczą się zarówno design, jak i funkcjonalność.
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 60 mm |
|---|---|
| Głębokość | 60 mm |
| Wysokość | 25 mm |
Szczegóły
| Pojemność | 40 ml |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Nie |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,03 kg |
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku





