(6 szt.) Koszyk do frytek SNACKHOLDER - ze stali nierdzewnej - prostokątny - 130x105mm - Czarny
Wysokość: 90 mm
SKU 40627#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 784,32 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 524,67 zł
(6 szt.) Koszyk do frytek SNACKHOLDER - ze stali nierdzewnej - prostokątny - 130x105mm - Czarny
Oceń teraz
SKU 40627#6
Wysokość: 90 mm
RRP 784,32 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 524,67 zł
Akcesoria (9)
Opis
Wykonanie
- Seria: SNACKHOLDER
- 6zestaw
Jakość
- Wykonane z wysokiej jakości Stal nierdzewna
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne szer. x głęb. x wys: 130 mm x 105 mm x 90 mm
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 130 mm |
|---|---|
| Głębokość | 105 mm |
| Wysokość | 90 mm |
Szczegóły
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Pakiet |
|---|---|
| Waga brutto | 0,23 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 784,32 €*




