(6 szt.) KARLOWSKY | koszulka damska robocza Polo Basic - Granatowa- Rozmiar: XS
100% bawełna, można suszyć w suszarce bębnowej
SKU DPSBXSK3MA#SET

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 464,12 zł
(6 szt.) KARLOWSKY | koszulka damska robocza Polo Basic - Granatowa- Rozmiar: XS
Oceń teraz
SKU DPSBXSK3MA#SET
100% bawełna, można suszyć w suszarce bębnowej
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 464,12 zł
Opis
Cechy
- Karlowsky damska odzież robocza koszulka polo basic
- Krótkie rękawy
- Dopasowany w talii
- Z gładkim kołnierzykiem
- 3 przyciski ton w ton
- Komfortowe
- Łatwa do pielęgnacji powierzchnia
Wysoka jakość
- Materiał: 100% bawełna
- Najwyższej jakości wykonanie
- Nadaje się do suszarek
Wymiary
- Rozmiar: XS
Zakres dostawy
- 6 sztuk
Zgodność ze standardami
- Wyprodukowane zgodnie z odpowiednimi normami higieny i bezpieczeństwa
- Oznakowanie CE jako dowód zgodności z normami UE
- Materiał jest zgodny z europejskimi normami żywnościowymi
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 0 mm |
|---|---|
| Głębokość | 0 mm |
| Wysokość | 0 mm |
| Rozmiar odzieży | XS |
Szczegóły
| Odpowiedni dla | Dryer |
|---|---|
| Kolor | Granatowy |
| Materiał produktu | Bawełna |
| 220 g/m² | |
| Ustawiona ilość | 6 Stk. |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 1,20 kg |
| Waga netto | 1,15 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >










