(6 szt.) KARLOWSKY | Fartuch na szelkach Urban-Nature - nasycona zieleń
Wymiary: 700 x 850 mm
SKU LSUNK39MG#SET

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 539,81 zł
(6 szt.) KARLOWSKY | Fartuch na szelkach Urban-Nature - nasycona zieleń
Oceń teraz
SKU LSUNK39MG#SET
Wymiary: 700 x 850 mm
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 539,81 zł
Opis
Cechy
- Karlowsky Fartuch na szelkach Urban Nature
- Unisex
- Z odpinanymi paskami
- Wsparcie krzyżowe w naturalnym wyglądzie
- Regulowana długość i wysokość
- Z kieszenią (390 x 200 cm)
- Komfortowe
- Uniwersalny rozmiar
- Łatwa do pielęgnacji powierzchnia
Wysoka jakość
- Materiał: 35% bawełna / 65% poliester
- Najwyższej jakości wykonanie
Wymiary
- Szerokość: 700mm
- Długość: 850mm
Zakres dostawy
- 6 sztuk
Zgodność ze standardami
- Wyprodukowane zgodnie z odpowiednimi normami higieny i bezpieczeństwa
- Oznakowanie CE jako dowód zgodności z normami UE
- Materiał jest zgodny z europejskimi normami żywnościowymi
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 235 mm |
|---|---|
| Głębokość | 345 mm |
| Wysokość | 20 mm |
Szczegóły
| Kolor | nasycona zieleń |
|---|---|
| 215 g/m² | |
| Ustawiona ilość | 6 Stk. |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 1,29 kg |
| Waga netto | 1,24 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >









