(6 szt.) ENAMEL LOOK - Talerz płytki - Melamina - Ø 205mm - Biało-Niebieski
Kolor: biały/niebieski
SKU 84950#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 326,42 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 226,99 zł
(6 szt.) ENAMEL LOOK - Talerz płytki - Melamina - Ø 205mm - Biało-Niebieski
Oceń teraz
SKU 84950#6
Kolor: biały/niebieski
RRP 326,42 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 226,99 zł
Akcesoria (6)
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 205 mm |
|---|---|
| Głębokość | 205 mm |
Szczegóły
| Seria | ENAMEL LOOK |
|---|---|
| Ustawiona ilość | 6 Stk. |
| Możliwość układania w stosy | Tak |
Skład
| Materiał produktu | Melamina |
|---|---|
| Kolor | Niebieski / Biały |
| Odpowiedni dla | Zmywarka |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,19 kg |
| Waga netto | 0,19 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 326,42 €*






