(6 szt.) CROCKER - Talerz płytki - prostokątny - Melamina - 140x130mm - Terrakotta/Czarny
Kolor: Terakota/Czarny
SKU 84568#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 211,95 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 171,49 zł
(6 szt.) CROCKER - Talerz płytki - prostokątny - Melamina - 140x130mm - Terrakotta/Czarny
Oceń teraz
SKU 84568#6
Kolor: Terakota/Czarny
RRP 211,95 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 171,49 zł
Akcesoria (7)
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 140 mm |
|---|---|
| Głębokość | 130 mm |
Szczegóły
| Seria | CROCKER |
|---|---|
| Ustawiona ilość | 6 Stk. |
| Możliwość układania w stosy | Tak |
Skład
| Materiał produktu | Melamina |
|---|---|
| Kolor | Terakota/czarny |
| Odpowiedni dla | Zmywarka |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,13 kg |
| Waga netto | 0,13 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 211,95 €*




