(6 szt.) CROCKER - Talerz płytki - Melamina - Ø 205mm - Terrakotta/Czarny
Kolor: Terakota/Czarny
SKU 84576#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 347,62 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 252,22 zł
(6 szt.) CROCKER - Talerz płytki - Melamina - Ø 205mm - Terrakotta/Czarny
Oceń teraz
SKU 84576#6
Kolor: Terakota/Czarny
RRP 347,62 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 252,22 zł
Akcesoria (7)
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 205 mm |
|---|---|
| Głębokość | 205 mm |
Szczegóły
| Seria | CROCKER |
|---|---|
| Ustawiona ilość | 6 Stk. |
| Maksymalna ilość napełnienia | 500 ml |
| Możliwość układania w stosy | Tak |
Skład
| Materiał produktu | Melamina |
|---|---|
| Kolor | Terakota/czarny |
| Odpowiedni dla | Zmywarka |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,28 kg |
| Waga netto | 0,28 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 347,62 €*




