(6 szt.) ARABESQUE - Półmisek - prostokątny - Melamina - 380x155mm - Terrakotta/Niebieski
Kolor: terakota/niebieski
SKU 84686#6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 682,57 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 443,94 zł
(6 szt.) ARABESQUE - Półmisek - prostokątny - Melamina - 380x155mm - Terrakotta/Niebieski
Oceń teraz
SKU 84686#6
Kolor: terakota/niebieski
RRP 682,57 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 443,94 zł
Akcesoria (5)
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 380 mm |
|---|---|
| Głębokość | 155 mm |
Szczegóły
| Seria | ARABESQUE |
|---|---|
| Ustawiona ilość | 6 Stk. |
| Możliwość układania w stosy | Tak |
Skład
| Materiał produktu | Melamina |
|---|---|
| Kolor | Terakota/niebieski |
| Odpowiedni dla | Zmywarka |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,31 kg |
| Waga netto | 0,31 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 682,57 €*






