(6 pieces) - Stainless steel GN container 1/2 - perforated - height 200 mm
Package contents: 6 pieces
SKU GBH12200G-6

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 378,35 zł
(6 pieces) - Stainless steel GN container 1/2 - perforated - height 200 mm
Oceń teraz
SKU GBH12200G-6
Package contents: 6 pieces
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 378,35 zł
Akcesoria (3)
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 265 mm |
|---|---|
| Głębokość | 325 mm |
| Wysokość | 200 mm |
Szczegóły
| Ustawiona ilość | 6 Stk. |
|---|---|
| Materiał produktu | Stal nierdzewna SS 201 |
| Grubość materiału | 0,70 mm |
| Wymiar GN | 1/2 |
| Cechy | Flavorless, Odorless, Stackable |
| Odpowiedni dla | Zmywarka, Piekarnik |
| Temperatura: | 300 °C |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 6,14 kg |
| Waga netto | 5,52 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 568,09 €*






