(5 sztuk) KARLOWSKY | Czapka z daszkiem w stylu jeansowym – Vintage Blue
Rozmiar uniwersalny
SKU FCJK27VBL#SET5

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 297,63 zł
(5 sztuk) KARLOWSKY | Czapka z daszkiem w stylu jeansowym – Vintage Blue
Oceń teraz
SKU FCJK27VBL#SET5
Rozmiar uniwersalny
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 297,63 zł
Opis
Wykonanie
- Czapka z daszkiem Styl dżinsowy
- Kolor: Vintage Blue
- Dla kobiet i mężczyzn
- 6 Haftowane otwory wentylacyjne
- 6 szwów ściągających na osłonie
- Laminowane panele przednie
- Zintegrowana opaska przeciwpotna
- Zapięcie na rzep
Jakość
- Materiał: 100% bawełna czesana
- Oddychająca, szybkoschnąca
- Można myć ręcznie
Zakres dostawy
- 5 szt
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 0 mm |
|---|---|
| Głębokość | 0 mm |
| Wysokość | 0 mm |
| Rozmiar odzieży | One size |
Szczegóły
| Kolor | Vintage Niebieski |
|---|---|
| 195 g/m² | |
| Ustawiona ilość | 5 Stk. |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Pakiet |
|---|---|
| Waga brutto | 5,88 kg |
| Waga netto | 5,40 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >












