(5 sztuk) KARLOWSKY | Czapka z daszkiem Classic – granatowa
Rozmiar uniwersalny
SKU FCCK26M#SET5

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 312,77 zł
(5 sztuk) KARLOWSKY | Czapka z daszkiem Classic – granatowa
Oceń teraz
SKU FCCK26M#SET5
Rozmiar uniwersalny
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 312,77 zł
Opis
Cechy
- (5 sztuk) Płaski Kaszkiet Klasyczny
- Kolor: Marine
- Dla kobiet i mężczyzn
- 6 haftowane otwory wentylacyjne
- 6 szwów na tarczy
- Laminowane panele przednie
- Zintegrowany potnik
- Zapięcie na rzep
Wysoka jakość
- 100 % bawełny
- Oddychająca, szybkoschnąca
- Można prać w praniu ręcznym
Zakres dostawy:
- 5 sztuk
Zgodność ze standardami
- Wyprodukowane zgodnie z odpowiednimi normami higieny i bezpieczeństwa
- Oznakowanie CE jako dowód zgodności z normami UE
- Materiał jest zgodny z europejskimi normami żywnościowymi
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 0 mm |
|---|---|
| Głębokość | 0 mm |
| Wysokość | 0 mm |
| Rozmiar odzieży | One size |
Szczegóły
| Kolor | Granatowy |
|---|---|
| 273 g/m² | |
| Ustawiona ilość | 5 Stk. |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Pakiet |
|---|---|
| Waga brutto | 0,65 kg |
| Waga netto | 0,61 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >












