(5 sztuk) Fartuch bistro – biały – szer. x wys.: 67 x 84 cm
65% poliester
SKU BSWP

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 275,54 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 176,54 zł
(5 sztuk) Fartuch bistro – biały – szer. x wys.: 67 x 84 cm
SKU BSWP
65% poliester
RRP 275,54 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 176,54 zł
Akcesoria (5)
Opis
Cechy
- Fartuch bistro
- bez logo
- Unisex
- eleganckie i nowoczesne
- Komfortowe
- Kolor : Biały
- Rozmiar uniwersalny
- Nadają się do prasowania
- Łatwa do pielęgnacji powierzchnia
- Trwałe
Wysoka jakość
- Materiał: 65% poliester
- Trwały kolor
- Najwyższej jakości wykonanie
- Duża wytrzymałość
- Wytrzymała
- Odporny na ścieranie
Wymiary
- Szerokość: 670mm
- Długość: 840mm
W zestawie
Zgodność ze standardami
- Wyprodukowane zgodnie z odpowiednimi normami higieny i bezpieczeństwa
- Oznakowanie CE jako dowód zgodności z normami UE
- Materiał jest zgodny z europejskimi normami żywnościowymi
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 327 mm |
|---|---|
| Głębokość | 374 mm |
| Wysokość | 42 mm |
Szczegóły
| Odpowiedni dla | Unisex |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Materiał produktu | poliester |
| 175 g/m² | |
| Ustawiona ilość | 5 Stk. |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,76 kg |
| Waga netto | 0,76 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 275,54 €*








