(5 sztuk) Fartuch biodrowy z kieszenią – czarny – długość 76 cm
Rozmiar uniwersalny - 65% poliester / 35% bawełna
SKU TSTPW-S#SET

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 432,42 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 282,49 zł
(5 sztuk) Fartuch biodrowy z kieszenią – czarny – długość 76 cm
Oceń teraz
SKU TSTPW-S#SET
Rozmiar uniwersalny - 65% poliester / 35% bawełna
RRP 432,42 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 282,49 zł
Opis
Design
- Fartuch do pasa
- Długość: 760 mm
- 5 Zestaw
- Torba do bezpiecznego przechowywania
- Kolor: Czarny
- Nieplączące się paski zapewniają bezpieczne zamknięcie
- Fartuchy w jednym rozmiarze
- Solidna, trwała tkanina diagonalna o doskonałej trwałości barwnika
- Drążek do prasowania
- Łatwa w pielęgnacji powierzchnia
- Wygodny
- elegancki i nowoczesny
Jakość
- Materiał: 65% poliester, 35% bawełna 190g
- Trwały kolor
- Wysokiej jakości powierzchnia, która odpycha olej, wodę i brud
- Duża wytrzymałość
- Wytrzymała
- Odporność na zużycie
Rozmiary
- Długość: 760 mm
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 0 mm |
|---|---|
| Głębokość | 0 mm |
| Wysokość | 760 mm |
| Rozmiar odzieży | One size |
Szczegóły
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Materiał produktu | Cotton, polyester |
| 190 g/m² | |
| Można prasować | Ja |
| Ustawiona ilość | 5 Stk. |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,75 kg |
| Waga netto | 0,68 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 432,42 €*







