(5 sztuk) DAMSKA Koszulka polo - czarna - rozmiar: XS
100% bawełna
SKU PSWP-XS

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 436,66 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 267,36 zł
(5 sztuk) DAMSKA Koszulka polo - czarna - rozmiar: XS
SKU PSWP-XS
100% bawełna
RRP 436,66 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 267,36 zł
Opis
Cechy
- Zestaw 5 sztuk
- Kolor: czarny
- 100 % bawełny
- z krótkim rękawem
- Z gładkim kołnierzykiem
- Lekki i stylowy
- Komfortowe
Wysoka jakość
- Duża wytrzymałość
- Wytrzymała
- Wzmocnienia na ramionach
- Najwyższej jakości wykonanie
- Odpowiedni do czyszczenia chemicznego
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 383 mm |
|---|---|
| Głębokość | 394 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Rozmiar odzieży | XS |
Szczegóły
| Odpowiedni dla | Women |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Materiał produktu | Bawełna |
| 200 g/m² | |
| Można prasować | Ja |
| Ustawiona ilość | 5 Stk. |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Pakiet |
|---|---|
| Waga brutto | 1,02 kg |
| Waga netto | 1,02 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 436,66 €*









