(5 szt.) Czapka kucharska - Biały
Rozmiar uniwersalny – regulowana taśma rzepowa
SKU KKPW-W

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 72,03 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 60,50 zł
(5 szt.) Czapka kucharska - Biały
SKU KKPW-W
Rozmiar uniwersalny – regulowana taśma rzepowa
RRP 72,03 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 60,50 zł
Opis
Design
- Czapka do gotowania - zestaw 5 sztuk
- Kolor: Biały
- Dla kobiet i mężczyzn
- Zintegrowana elastyczna opaska dla idealnego dopasowania
- Regulacja na rzep zapewnia wygodne dopasowanie
Jakość
- 65% poliester, 35% bawełna 190g
- Wysokiej jakości powierzchnia, która odpycha olej, wodę i brud
- Oddychająca, szybkoschnąca
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 0 mm |
|---|---|
| Głębokość | 0 mm |
| Wysokość | 0 mm |
| Rozmiar odzieży | One size |
Szczegóły
| Odpowiedni dla | Unisex |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Materiał produktu | Cotton, polyester |
| 190 g/m² |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 0,04 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 72,03 €*



