(36 sztuk) LIBBEY | WINCHESTER – Rocks – 237 ml
Wysokość: 85 mm
SKU 70501

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 763,12 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 489,35 zł
(36 sztuk) LIBBEY | WINCHESTER – Rocks – 237 ml
Oceń teraz
SKU 70501
Wysokość: 85 mm
RRP 763,12 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 489,35 zł
Akcesoria (10)
Opis
Elegancki design i wysokiej jakości wykonanie
Ta szklanka wyróżnia się ponadczasowym designem z wyraźnym wzorem szlifu, który zapewnia atrakcyjny wygląd, a jednocześnie poprawia chwyt. O wysokości 85 mm i średnicy 80 mm jest idealnie proporcjonalna do różnych napojów. Solidny materiał szklany gwarantuje długą żywotność i jest doskonała do codziennego użytku.Wszechstronne zastosowanie
Szklanka doskonale nadaje się do klasycznych drinków, takich jak whisky, koktajle na lodzie czy napoje bezalkoholowe. Dzięki kompaktowym rozmiarom i stylowemu designowi jest idealna do barów, restauracji lub na imprezy. Oferuje doskonałe połączenie funkcjonalności i estetyki, aby atrakcyjnie podawać napoje i poprawiać doznania smakowe.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 80 mm |
|---|---|
| Głębokość | 80 mm |
| Wysokość | 85 mm |
Szczegóły
| Seria | WINCHESTER |
|---|---|
| Ustawiona ilość | 36 Stk. |
| Kolor | Przezroczysty (bezbarwny) |
| Maksymalna ilość napełnienia | 237 ml |
| Klasyczne koktajle, Napój bezalkoholowy, Whisky |
Skład
| Materiał produktu | Glass |
|---|---|
| Odpowiedni dla | Zmywarka |
| Cechy | Niewyważony |
| Linia napełniania | Nein |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 9,39 kg |
| Waga netto | 0,24 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 763,12 €*




