(30 szt.) Zestaw sztućców wielorazowych - 222x48mm - 3-częściowy (nóż, widelec, łyżka), do zmywarki, sztaplowane, Made in Germany, 100% recyklingowalny - Szary

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
(30 szt.) Zestaw sztućców wielorazowych - 222x48mm - 3-częściowy (nóż, widelec, łyżka), do zmywarki, sztaplowane, Made in Germany, 100% recyklingowalny - Szary
Zalety Produktu
- Produkcja oszczędzająca zasoby i przyjazna dla środowiska: Wytwarzanie w jednym kawałku z optymalizowaną grubością ścianek zapewnia efektywną i energooszczędną produkcję.
- Dobry design z czystym sumieniem: Wykonany w 100% z recyklingowalnych tworzyw termoplastycznych, produkt łączy design z trwałością.
- Trwały towarzysz na całe życie: Solidny, lekki i niezniszczalny, oferuje ergonomiczne użytkowanie odpowiednie również dla dzieci i seniorów.
Opis
Praktyczny zestaw sztućców wielokrotnego użytku do codziennego użytku
Ten 3-częściowy zestaw sztućców wielokrotnego użytku w kolorze szarym składa się z łyżki, widelca i noża, a jego lekka waga umożliwia łatwy transport. Poszczególne elementy są stosowalne jeden na drugim i można je łatwo ze sobą łączyć oraz rozłączać – idealne w podróży lub do elastycznego zastosowania. Wykonany z 100% tworzywa sztucznego nadającego się do recyklingu i bezpiecznego dla żywności, zestaw gwarantuje bezpieczne użytkowanie. Ponadto jakość „Made in Germany” oznacza wysoką jakość wykonania i trwałość.
Wszechstronne zastosowanie i łatwa pielęgnacja
Sztućce doskonale nadają się do użytku podczas pikników, eventów cateringowych lub w gastronomii, gdzie wymagane są zrównoważone i wielokrotnego użytku rozwiązania. Dzięki możliwości mycia w zmywarce czyszczenie jest szczególnie proste i oszczędza czas. Ten zestaw jest idealny dla wszystkich, którzy cenią ekologiczne alternatywy, nie rezygnując przy tym z funkcjonalności.
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 48 mm |
|---|---|
| Głębokość | 36 mm |
| Wysokość | 222 mm |
Szczegóły
| Ilość w zestawie | 30 |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Idealny do | Canteens, Catering, Events, Food Festival, Stadiums, To-Go |
Skład
| Materiał | Plastic |
|---|---|
| Properties | Food safe, Made in germany, Recyclable, Stackable |
| Przeznaczone dla | Zmywarka |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,07 kg |
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku







