(24 sztuki) Miska – MINI – melamina – 40 ml – 115 x 60 mm – biała
Wysokość: 55 mm
SKU 84454

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 394,26 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 272,40 zł
(24 sztuki) Miska – MINI – melamina – 40 ml – 115 x 60 mm – biała
Oceń teraz
SKU 84454
Wysokość: 55 mm
RRP 394,26 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 272,40 zł
Akcesoria (11)
Opis
Praktyczne mini miseczki z melaminy
Te miseczki w zestawie 24 sztuk wykonane są z wytrzymałej melaminy, co czyni je szczególnie odpornymi i trwałymi. Z pojemnością 40 mililitrów i wymiarami 115x60 mm idealnie nadają się na małe porcje. Biały design zapewnia ponadczasowy i elegancki wygląd, który dobrze prezentuje się w każdym otoczeniu. Dodatkowo miseczki są stosowne do układania w stos, co umożliwia oszczędne przechowywanie.Wszechstronne zastosowanie i łatwe czyszczenie
Miseczki są idealne do użytku w gastronomii, podczas cateringu lub w sektorze foodservice, gdzie małe porcje takie jak dipy, sosy czy przystawki mają być atrakcyjnie podane. Dzięki możliwości mycia w zmywarce czyszczenie jest wyjątkowo proste i oszczędza czas. Wysokiej jakości materiał sprawia, że są odporne na zarysowania i przebarwienia, co czyni je niezawodnym towarzyszem w profesjonalnym codziennym użytkowaniu.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 115 mm |
|---|---|
| Głębokość | 60 mm |
| Wysokość | 55 mm |
Szczegóły
| Pojemność | 40 ml |
|---|---|
| Materiał | Melamina |
| Kolor | Biały |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,05 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 394,26 €*





