(2 sztuki) Suszarka do rąk ze stali nierdzewnej – matowa
Czas suszenia: 20 - 25 sekund
SKU EHTKE15#SET2

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 1339,73 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 822,35 zł
(2 sztuki) Suszarka do rąk ze stali nierdzewnej – matowa
Oceń teraz
SKU EHTKE15#SET2
Czas suszenia: 20 - 25 sekund
RRP 1339,73 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 822,35 zł
Opis
Zalety produktu
- Konstrukcja oszczędzająca miejsce: Ze względu na zajmującą niewiele miejsca konstrukcję, nasza suszarka do rąk jest szczególnie odpowiednia do użytku w małych pomieszczeniach.
- Wbudowany czujnik podczerwieni: Przepływ powietrza uruchamia się automatycznie, gdy trzymasz ręce pod spodem - nie ma potrzeby manualnego włączania.
- Automatyczne wyłączanie: Przepływ powietrza jest automatycznie zatrzymywany po 60 sekundach, aby oszczędzać energię i chronić silnik przed przeciążeniem.
Wykonanie
- Matowy wygląd stali nierdzewnej
- Do montażu naściennego
- Niebieskie oświetlenie LED
- Sterowanie czujnikiem
- Cichobieżne działanie
- 95% redukcja kosztów w porównaniu do ręczników papierowych
- Ochrona środowiska poprzez unikanie ręczników papierowych
- Czas schnięcia: 20–25 sekund
- Z wbudowanym termostatem i elementem grzewczym
- Szczególnie higieniczne
- Kompaktowy, wytrzymały i elegancki
Jakość
- Korpus wykonany z wysokiej jakości Stal nierdzewna AISI 304
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 262 mm |
|---|---|
| Głębokość | 208 mm |
| Wysokość | 231 mm |
Szczegóły
| Czas schnięcia | 20-25 sekund |
|---|---|
| Temperatura powietrza | do 40 °C |
| Szybkość powietrza | 93 km/godz. |
| Głośność działania | 70 dB |
Parametry znamionowe
| Tryb pracy | Elektryczny |
|---|---|
| Moc | 2,30 kW |
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 9,20 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.339,73 €*









