(2 sztuki) Lodówka na napoje – 690 litrów – konstrukcja bezramowa – z 2 szklanymi drzwiami i wyświetlaczem reklamowym – przeznaczona na rynek brytyjski
Temperatura: od +2 do +10 °C
SKU GK374US-UK#SET2

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 5388,39 zł
(2 sztuki) Lodówka na napoje – 690 litrów – konstrukcja bezramowa – z 2 szklanymi drzwiami i wyświetlaczem reklamowym – przeznaczona na rynek brytyjski
Oceń teraz
SKU GK374US-UK#SET2
Temperatura: od +2 do +10 °C
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 5388,39 zł
Akcesoria (5)
Części zamienne (7)
Opis
Design
- (2 szt) Chłodziarka do napojów
- Bezramkowy design- "Bezramkowy przedni" zapewnia wyjątkowo elegancki i lekki wygląd
- Panel przedni w wykończeniu na wysoki połysk
- Podświetlany wyświetlacz reklamowy
- Cyfrowy termometr
- Samozamykające się drzwi
- Zawias drzwi po prawej stronie
- Zintegrowane szyny
- Wysoka moc przy niewielkim zużyciu prądu (przyjazne dla środowiska)
Jakość
- Obudowa wykonana z lakieru Blacha stalowa
- Wnętrze wykonane z tworzywa sztucznego
Zakres dostawy
- 10 x włącznie z rusztami nośnymi
- Urządzenie jest dostarczane z wtyczką typu-G (wtyczka brytyjska)
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary chłodziarki na napoje
| Szerokość | 1.190 mm |
|---|---|
| Głębokość | 640 mm |
| Wysokość | 1.980 mm |
| Powierzchnia reklamowa | szer. 595 mm x wys. 194 mm |
Szczegóły
| Materiał | Plastic, Blacha stalowa |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Pojemność | 690 l |
| ruszty wsparcia (ilość) | 10 szt. |
| Nośność | do 28 kg |
| Oświetlenie | LED |
Chłodzenie
| Temperatura | 2 °C do 10 °C |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy | Konwekcyjny |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
Podłączone obciążenia
| Tryb roboczy | Elektryczny |
|---|---|
| Zużycie | 2,25 kW/24h |
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga | 164 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 8.683,07 €*




















