(2 szt.) Miska bufetowa okrągła - MOON - 2-elementowy zestaw - Melamina - 0,8l - 190x190x175mm - Czarny
Wysokość: 175 mm
SKU 85083

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 330,66 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 232,04 zł
(2 szt.) Miska bufetowa okrągła - MOON - 2-elementowy zestaw - Melamina - 0,8l - 190x190x175mm - Czarny
Oceń teraz
SKU 85083
Wysokość: 175 mm
RRP 330,66 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 232,04 zł
Akcesoria (3)
Opis
Praktyczny zestaw do serwowania do wszechstronnego użytku
Zestaw do serwowania MOON, 2-częściowy, składa się z solidnej miski z melaminy o pojemności 0,8 litra oraz dopasowanej pokrywki. Materiał melamina zapewnia wysoką wytrzymałość i trwałość, dzięki czemu zestaw jest idealny do codziennego użytku. Ponadto zestaw jest odporny na mycie w zmywarce, co znacznie ułatwia i skraca czas czyszczenia.Idealny do zastosowań profesjonalnych i prywatnych
Ten zestaw jest optymalny do serwowania i przechowywania potraw, zarówno w gastronomii, cateringu, jak i w użytku domowym. Kompaktowy rozmiar umożliwia elastyczne zastosowanie, na przykład do dodatków, przekąsek czy sałatek. Pokrywka skutecznie chroni zawartość przed zanieczyszczeniami i ułatwia transport. Zestaw oferuje praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią funkcjonalność i design.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 190 mm |
|---|---|
| Głębokość | 190 mm |
| Wysokość | 175 mm |
Szczegóły
| Pojemność | 0,80 l |
|---|---|
| Materiał | Melamina, Silikon |
| Kolor | Czarny |
| Odpowiedni dla kuchenek mikrofalowych | Nie |
| Ogrzewanie bezpośrednie | Nie |
| Odpowiedni dla pieców piekarniczych | Nie |
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 1,76 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 330,66 €*







