(12 sztuk) LIBBEY | OCULAR – D.O.F. – 355 ml
Wysokość: 110 mm
SKU 70310

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 470,58 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 322,85 zł
(12 sztuk) LIBBEY | OCULAR – D.O.F. – 355 ml
Oceń teraz
SKU 70310
Wysokość: 110 mm
RRP 470,58 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 322,85 zł
Akcesoria (10)
Opis
Elegancki design i wysokiej jakości wykonanie
Ta szklanka wyróżnia się ponadczasowym, wieloaspektowym designem, który zapewnia atrakcyjny wygląd i stylowo eksponuje każdy napój. O wysokości 110 mm i średnicy 90 mm, oferuje idealny rozmiar do różnorodnych napojów. Solidny materiał szklany gwarantuje długą żywotność i jest idealny do codziennego użytku. Pojemność 355 ml sprawia, że szklanka jest wszechstronna, nie sprawiając przy tym wrażenia przeładowanej.Wszechstronne zastosowanie w gastronomii i podczas wydarzeń
Szklanka doskonale nadaje się do koktajli, long drinków oraz napojów bezalkoholowych, co czyni ją idealną do barów, restauracji i na imprezy. Dzięki atrakcyjnemu designowi staje się również punktem przyciągającym wzrok podczas wyjątkowych okazji. Łatwo się ją czyści, co predysponuje ją do profesjonalnego użytku, gdzie równie ważna jest funkcjonalność, jak i estetyka. Idealna dla wszystkich, którzy cenią jakość i styl.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 90 mm |
|---|---|
| Głębokość | 90 mm |
| Wysokość | 110 mm |
Szczegóły
| Seria | OCULAR |
|---|---|
| Ustawiona ilość | 12 Stk. |
| Kolor | Przezroczysty (bezbarwny) |
| Maksymalna ilość napełnienia | 355 ml |
| Klasyczne koktajle, Whisky |
Skład
| Materiał produktu | Glass |
|---|---|
| Odpowiedni dla | Zmywarka |
| Cechy | Niewyważony |
| Linia napełniania | Nein |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 5,10 kg |
| Waga netto | 0,38 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 470,58 €*





