(12 sztuk) LIBBEY | NEWTON – kubek termiczny – 592 ml
Wysokość: 165 mm
SKU 70534

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 529,93 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 358,17 zł
(12 sztuk) LIBBEY | NEWTON – kubek termiczny – 592 ml
Oceń teraz
SKU 70534
Wysokość: 165 mm
RRP 529,93 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 358,17 zł
Akcesoria (9)
Opis
Nowoczesny design spotyka się z funkcjonalnością
Ta solidna szklanka wyróżnia się eleganckim i jednocześnie praktycznym wzornictwem, charakteryzującym się wyraźnym kształtem z zwężonym środkiem. O wysokości 165 mm i średnicy 80 mm zapewnia wystarczająco dużo miejsca na chłodne napoje. Szklanka jest idealna do codziennego użytku w gastronomii lub cateringu, dzięki swojej przejrzystej formie i stabilności. Pojemność 592 ml czyni ją doskonałą do long drinków i orzeźwiających koktajli.Wszechstronne zastosowanie dla chłodnych napojów
Ta szklanka została specjalnie zaprojektowana do stylowej prezentacji i delektowania się napojami zimnymi. Niezależnie od tego, czy w barach, restauracjach czy na wydarzeniach – doskonale nadaje się do koktajli, napojów bezalkoholowych lub mrożonych herbat. Kształt ułatwia układanie w stosy, co oszczędza miejsce podczas przechowywania. Jej solidne wykonanie zapewnia trwałość nawet przy częstym użytkowaniu i myciu w zmywarce. To optymalny wybór do profesjonalnych zastosowań, gdzie liczą się zarówno design, jak i funkcjonalność.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 80 mm |
|---|---|
| Głębokość | 80 mm |
| Wysokość | 165 mm |
Szczegóły
| Seria | NEWTON |
|---|---|
| Ustawiona ilość | 12 Stk. |
| Kolor | Przezroczysty (bezbarwny) |
| Maksymalna ilość napełnienia | 592 ml |
| Soki owocowe, Lemoniady, Long drinki, Napój bezalkoholowy |
Skład
| Materiał produktu | Glass |
|---|---|
| Odpowiedni dla | Zmywarka |
| Cechy | Stackable, Niewyważony |
| Linia napełniania | Nein |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 5,13 kg |
| Waga netto | 0,43 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 529,93 €*







