(12 sztuk) LIBBEY | HOBSTAR – Cooler Sapphire – 473 ml – niebieski
Wysokość: 160 mm
SKU 71105

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 784,32 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 499,44 zł
(12 sztuk) LIBBEY | HOBSTAR – Cooler Sapphire – 473 ml – niebieski
Oceń teraz
SKU 71105
Wysokość: 160 mm
RRP 784,32 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 499,44 zł
Akcesoria (10)
Opis
Elegancki design i wysokiej jakości wykonanie
Ta stylowa szklanka wyróżnia się eleganckim wzorem Hobstar, który zapewnia atrakcyjny wygląd i nadaje każdemu napojowi wyjątkowy charakter. Szklanka ma wysokość 160 mm oraz średnicę 85 mm, dzięki czemu jest idealna do różnorodnych napojów. Niebieska barwa nadaje szklance nowoczesny, a zarazem elegancki charakter, który sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i modnych wnętrzach.Wszechstronne zastosowanie
Szklanka jest doskonała do stylowej prezentacji koktajli, longdrinków czy orzeźwiających napojów zimnych. Dzięki solidnej konstrukcji jest idealna do użytku w barach, restauracjach oraz podczas wyjątkowych wydarzeń. Połączenie atrakcyjnego designu i praktycznego rozmiaru czyni ją niezbędnym elementem wyposażenia profesjonalnej gastronomii oraz wymagających gospodarzy.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 85 mm |
|---|---|
| Głębokość | 85 mm |
| Wysokość | 160 mm |
Szczegóły
| Seria | HOBSTAR |
|---|---|
| Ustawiona ilość | 12 Stk. |
| Kolor | Niebieski |
| Maksymalna ilość napełnienia | 473 ml |
| Klasyczne koktajle, Soki owocowe, Napój bezalkoholowy, Woda |
Skład
| Materiał produktu | Glass |
|---|---|
| Odpowiedni dla | Zmywarka |
| Cechy | Niewyważony |
| Linia napełniania | Nein |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 6,94 kg |
| Waga netto | 0,59 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 784,32 €*











