(12 sztuk) CAMBRO | Taca Versa z poliestru – prostokątna – 457 x 355 mm – wysoki profil – jasnoszara
Gładka powierzchnia
SKU VT1418A72

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 1063,34 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
(12 sztuk) CAMBRO | Taca Versa z poliestru – prostokątna – 457 x 355 mm – wysoki profil – jasnoszara
SKU VT1418A72
Gładka powierzchnia
RRP 1063,34 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (7)
Description
Zalety produktu
- Poliestrowe tacki Versa od Cambro charakteryzują się wysoką stabilnością rozmiarową nawet przy regularnym czyszczeniu w zmywarkach do naczyń.
Wykonanie
- Cambro | Taca poliestrowa Versa
- Kolor: Jasnoszary
- Wysoki profil boczny dla bezpiecznego transportu
- Szczególnie wytrzymała przy intensywnym użytkowaniu dzięki teksturowanej i odpornej na zarysowania powierzchni
- Odporność termiczna od -40 °C do 140 °C
- Szczególnie polecany do szpitali, stołówek szkolnych, refektarzy i bufetów samoobsługowych
Jakość
- Wykonane z wysokiej jakości poliester
- Gładka powierzchnia
- Materiał jest szczególnie odporny na uderzenia, złamania, zarysowania, plamy i chemikalia.
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne szer. x głęb. x wys: 457 mm x 355 mm x 17 mm
Zakres dostawy
- 12zestaw
Uwaga
- Niezalecane do podgrzewanych wózków
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 457 mm |
|---|---|
| Głębokość | 355 mm |
| Wysokość | 17 mm |
Szczegóły
| Zakres temperatur | od -40 °C do 140 °C |
|---|---|
| Odpowiedni dla mycia w zmywarce do naczyń | Tak |
| Materiał bezpieczny dla żywności | Tak |
| Możliwość sztaplowania w stosy | Tak |
| Lista NSF | Nie |
| Nie zawiera BPA | Nie |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,62 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 1.063,34 €*




